O firmie


Kredyty pożyczkiSimple money to broker z zakresu finansów i ubezpieczeń. Działamy wspólnie z największymi instytucjami na rynku kredytowym i ubezpieczeniowym, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Partnerom unikalną ofertę dostosowaną do ich potrzeb oraz oczekiwań. Specjalizujemy się w doradztwie z zakresu kredytów, pożyczek bez BIK oraz ubezpieczeń, oferty te są skierowane przede wszystkim do osób indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

Nasze długoletnie doświadczenie w zakresie w branży finansów, ambicje oraz indywidualne podejście, fachowość i kompetencje stawiają nas o krok przed konkurencją.

Sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań, których się podjęliśmy pozwala nam cieszyć się szacunkiem i dobrym zdaniem ze strony Partnerów z którymi współpracujemy. Liczne szkolenia, nowoczesne oprogramowanie oraz pełna wiedza z zakresu prezentowanych usług pozwalają nam na skuteczne konkurowanie z innymi firmami naszej branży. Cenimy i doceniamy uwagi naszych Agentów, budując z nimi trwałe relacje doradzając oraz przedstawiając coraz to nowsze rozwiązania finansów osobistych.

Poszerzając wciąż zakres naszych usług o coraz to nowsze rozwiązania finansowe oraz współpracując z nowymi podmiotami mamy nadzieję, że zawsze spełnimy oczekiwania naszych Klientów, co pomoże nam zbudować mocny fundament wizerunku naszej firmy w Państwa oczach.