O firmie


Kredyty pożyczkiSimple Money to broker z zakresu finansów. Współpracujemy z największymi instytucjami na rynku kredytowym i pożyczkowym, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Klientom unikalną ofertę dostosowaną do ich potrzeb oraz oczekiwań. Specjalizujemy się w doradztwie z zakresu kredytów, pożyczek, konsolidacji, oferty te są skierowane przede wszystkim do osób indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

Simple Money to przede wszystkim:

Małe obciążenie - Czy wiesz, że dobrze dopasowany kredyt nie będzie obciążał Twojego budżetu? Niskie raty pozwolą spłacać kredyt nie zmieniając Twoich przywyczajeń i planów.

Bez obaw - Wszelkie zapisy w umowie przekładamy na prosty i zrozumiały język, dzięki czemu doskonale wiesz jakie są warunki kredytu. Z nami nie musisz obawiać się niezrozumiałych i zawiłych umów.

Szybka decyzja - Szanujemy Twój czas i pieniądze, dlatego nasi doradcy w kilka minut pomogą Ci porównać oferty, podjąć decyzję i sprawią, że będziesz szybko mógł cieszyć się gotówką.

Nasze długoletnie doświadczenie w zakresie w branży finansów, ambicje oraz indywidualne podejście, fachowość i kompetencje stawiają nas o krok przed konkurencją.

Sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań, których się podjęliśmy pozwala nam cieszyć się szacunkiem i dobrym zdaniem ze strony Partnerów z którymi współpracujemy. Liczne szkolenia, nowoczesne oprogramowanie oraz pełna wiedza z zakresu prezentowanych usług pozwalają nam na skuteczne konkurowanie z innymi firmami naszej branży. Cenimy i doceniamy uwagi naszych Klientów budując z nimi trwałe relacje doradzając oraz przedstawiając coraz to nowsze rozwiązania finansów osobistych.

Poszerzając wciąż zakres naszych usług o coraz to nowsze rozwiązania finansowe oraz współpracując z nowymi podmiotami mamy nadzieję, że zawsze spełnimy oczekiwania naszych Klientów, co pomoże nam zbudować mocny fundament wizerunku naszej firmy w Państwa oczach.

Simple Money jest wpisane do rejestru pośredników kredytu konsumenckiego pod nr: RPK001843

Simple Money z siedzibą w Myszkowicach informuje, iż w zakresie pośrednictwa w udzielaniu kredytu konsumenckiego współpracuje z następującymi kredytodawcami: Alior Bank S.A., Aasa Polska S.A., Axcess Financial Poland Sp. z o.o., Fines S.A., Chwilówki Śląsk s.c., Daily Credit Sp. z o.o., PSF Loans Sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., FM Bank PBP S.A., Creditstar Poland Sp. z o.o., CredoMedica, Deutsche Bank Polska S.A., Mash Poland Sp. z o.o., Easy Money sp. z o.o., Euroexpert Sp. z o.o., Fundusz Mikro Sp. z o.o., Ferratum Bank p.l.c., Friendly Finance Poland Sp. z o.o., Fellow Finance Polska Sp. z o.o., Rapid Finance Polska Sp. z o.o., PTF Gwarant Sp. z o.o., Getin Noble Bank S.A., IPF Polska Sp. z o.o., Helikon sp. z o.o., Inicjatywa Mikro Sp. z o.o., In Credit Sp. z o.o., Idea pożyczka Sp. z o.o., Capital Service Sp. z o.o., Polcredit Sp. z o.o., Mogo Sp. z o.o., Mocna Pożyczka, Net Credit sp. z o.o., Nest Bank S.A., Parasol, Provident Polska S.A., Profi Credit Polska S.A., Rapida Sp. z o.o., Spoko Kasa, SMS Kredyt Sp. z o.o., Super Grosz Sp. z o.o., Midway Invest Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., TF Bank AB, Unilink Cash Sp. z o.o., Wierzyciel S.A., Vivus Finance Sp. z o.o., Zaplo Sp. z o.o., Cross Finance Sp. z o.o., BC Gwarant Invest Sp. z o.o., Gwarant Credit Service Sp. Jawna P. Bieniek i N. Czarnecki, Vippo Sp. z o.o.

JEDEN PARTNER – WIELE MOŻLIWOŚCI